Доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін — учасник міжнародних наукових заходів

22 вересня 2015

Ігор Гущук, кандидат медичних наук, доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін Національного університету «Острозька академія», керівник науково-дослідного центру  «Екологія людини», взяв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Громадське здоров'я: наука та мистецтво».

Конференція відбулася 18 вересня на базі домівки Українського лікарського товариства у Львові й організована кафедрою організації і управління охороною здоров’я ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Пан Ігор виступив із доповіддю «Організація системи громадського здоров’я в контексті Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я».

Також Ігор Гущук взяв участь у воркшопі «Reforms of  Public Health systems – Insights from behavioral economics», який відбувся 21-22 вересня в місті Одесі з ініціативи Єврокомісії.