Засідання «Школи куратора»: «Збережемо природу – збережемо Україну»

22 квітня 2015

У Національному університеті «Острозька академія» 21 квітня відбулося чергове засідання навчально-методичного об’єднання «Школа куратора». Показове заняття провела викладач кафедри англійської мови та літератури Ольга Костюк для студентів факультету романо-германських мов.

Захід проводився англійською мовою з метою підвищення професіоналізму студентів. Година куратора була присвячена проблемі екології на тему: «Збережемо природу — збережемо Україну». Учасники обговорили актуальні екологічні проблеми, відповідальність кожного у збереженні природи України, та визначили план дій для їх подолання.

Крім цього, студенти ознайомилися зі статистикою, низкою відеоматеріалів та зарубіжним досвідом щодо збереження природи.