Вільні творять майбутнє!

21.11.2015

21 листопада — День Гідності та Свободи — день докорінного перелому нашої новітньої історії, коли українська молодь відкрито заговорила про свободу та європейське майбутнє своєї держави, а більшість старшого покоління усвідомило, що далі так жити не можна.

Помаранчева революція, Євромайдан та Революція гідності беззаперечно змінили хід нашої історії, адже український народ вже не повернеться до колишньої системи та режимів. Так чи інакше, самосвідомість нашої нації, яка спотворювалась упродовж десятків років радянською владою, уже змінюється.

20 листопада у переддень Дня Гідності та Свободи у студентсько-викладацькому Храмі преп. Федора Острозького відслужили Молебень.

«На Майдані був розвінчаний міф про пасивність і рабську покору сучасних українців, з якими влада може поводитися як завгодно... Майдан вивільнив могутню духовну енергію українців через студентську молодь, через єдність більшості християнських церков, через єднання молоді і старшого покоління. Революція Гідності і Свободи, яка розпочалася 21 листопада 2013 року, не завершилася. Вона триває. І лозунгом цієї революції є Бог і Україна. Дякую, що ви небайдужі»,

йшлося у проповіді настоятеля Храму Василя Жуковського.

Також у академічному Храмі відбулася Панахида — студенти, викладачі, співробітники університету і всі небайдужі вшанували пам’ять загиблих на Майдані та на сході України.