Тиждень факультету романо-германських мов

21.03.2015

Тиждень страв різних народів світу, цікавих образів, англомовних постановок та вишуканого балу... Факультет романо-германських мов Острозької академії підготував низку заходів упродовж 16-20 березня.

У понеділок 16 березня відбулася церемонія відкриття. Студенти розпочали своє свято танцями, піснями й театральними постановками.

Наступний день був насичений декількома подіями. За традицією факультету романо-германських мов, відбувся «change image day»: студенти урізноманітнили буденність своїми неординарними образами. На перервах можна було зустріти спудеїв у піжамах або ж вишуканих дам, східних красунь чи голлівудських зірок. Також у вівторок відбувся ярмарок страв кухонь народів світу, де кожен охочий мав можливість спробувати різноманітні смаколики. 50% виручених коштів організатори передали волонтерам АТО на ремонт карети «швидкої допомоги».

У середу студенти романо-германських мов провели «happy mother’s day» та «весну людськості» — вони принесли книжки, щоб передати у зону АТО.

Четвер порадував дійством, якого в академії ще не було. Студенти презентували мюзикл «Бурлеск», поставлений за однойменним фільмом, але сценарій був дещо змінений організаторами шоу. Основна робота над мюзиклом належить студенткам Олені Бендарській та Катерині Харчук. Олена писала сценарій, а Катерина займалась постановкою танцювальної частини.

Завершився тиждень вишукано − академічним балом. Дівчата зі своїми кавалерами завітали на паркет, щоб повальсувати під супровід оркестру Рівненської обласної філармонії.

Своїми враженнями про тиждень факультету романо-германських мов поділилася студентка першого курсу Марія Степанюк:

«Найбільше мені сподобався „change image day“ та день кухонь народів світу. Я мала можливість не тільки поділитися власними рецептами закордонної кухні, а й спробувати національні страви різних країн. Дуже цікавими були образи, в які перевтілилися студенти нашого факультету. Вони були незвичайними й досить неочікуваними. Також запам’ятався „Бурлеск“, адже я там брала участь».

Теги: факультет романо-германських мов, тиждень факультету, Новоселецька, Академічний бал