У «Візитівці-2015» переміг економічний факультет

20.11.2015

Щорічний конкурс «Візитівка» відбувся у Культурно-мистецькому центрі Острозької академії 19 листопада. За результатами оцінювання, переможцем став економічний факультет.

У заході брали участь першокурсники з кожного факультету — загалом 6 команд. Студенти змагалися за перше місце, демонструючи свої таланти та вміння жартувати. Конкурсанти презентували відео, художні номери, зокрема танцювальні та вокальні. Кожен факультет своїм виступом намагався показати власну індивідуальність та неповторність.

«Перші курси та старшокурсники, які їм допомагали, надзвичайно відповідально підійшли до представлення своїх факультетів. Підготовка проходила, як і завжди, в напруженому режимі, але варто сказати, що ще майже за два тижні до заходу чи не у всіх команд вже були дуже добре підготовлені виступи»,

розповідає організатор конкурсу, студентка факультету міжнародних відносин Олена Тивончук.

Оцінювали виступи директор рекламної групи «Радіо Дім Рівне» Олена Шарафан, завідувач КМЦ Олександр Лозюк, екс-директор культурно-мистецького центру Дарія Швая, голова культурно-масового підрозділу Братства спудеїв, організатор конкурсу «Візитівка-2015» Олена Тивончук, випускник НаУОА, учасник збірної КВН Острозької академії Олександр Харчук і голова журі, начальник Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, почесний голова правління молодіжної громадської організації «КВН Рівненщини» Віталій Ліпський.

«У мене, як і в моєї команди, враження від виступу просто неймовірні. Ми отримали чимало щирих емоцій та заряд позитивної енергії, напевно, на всі подальші курси. „Візитівка“ стала для нас не просто конкурсом, а чимось справді особливим. За час підготовки ми настільки здружилися, що стали своєрідною сім’єю. Кожен із нас мав своє місце в команді, намагався викластись на повну, бо дуже хотілося показати наші таланти та сподобатися глядачам. Сподіваюсь, у нас це вийшло»,

ділиться враженнями учасниця команди політико-інформаційного менеджменту Інна Калітко.

Нагадаємо, що економічний факультет уже втретє стає переможцем у конкурсі «Візитівка».

Теги: Острозька академія, візитівка, студенти, культурно-мистецький центр, економічний факультет