Студенти привітали українських воїнів зі святами

20 січня 2015

Презентація збірника привітань «З Новим роком та Різдвом Христовим, український воїне!» відбулася 20 січня в Національному університеті «Острозька академія». Автори привітань ─ студенти НаУОА.

«Зараз часто можна почути про так звану „диванну сотню“, яка нічого не робить для України в той час, як тут іде війна. Не можу погодитися з таким твердженням, адже насправді зараз практично кожен намагається зробити свій внесок у припинення цієї війни. Люди звідусіль передають їжу, одяг, гроші, ліки... Студенти Острозької академії теж активно долучаються до цього. Ми передали вже понад 150 тисяч гривень, постійно передаємо ліки, їжу, книги. Проте військові повинні відчувати й духовну підтримку теж, тому ми зі студентами вирішили видати цей збірник. Читаючи вміщені тут листи, розумієш, що цю державу не можна завоювати, не можна підкорити»,

поділився декан гуманітарного факультету НаУОА, професор Василь Жуковський.

Тираж збірника ― 200 примірників. 130 із них одразу після презентації були надіслані українським військовим на схід.