«Мистецькі експедиції» знову в Острозькій академії

19.11.2015

Лауреати українських та міжнародних музичних конкурсів піаніст Ілля Зуйко та скрипаль Роман Халматов 18 листопада відвідали Острозьку академію з концертом, який відбувся у рамках культурологічного проекту «Мистецькі експедиції».

Музиканти виконували твори С. Франка та П. Чайковського. Спочатку І. Зуйко сольно зіграв на роялі «Пори року» та «Сонату» (1 част) П. Чайковського, а потім піаніст і скрипаль виступили дуетом із твором «Соната для скрипки та фортепіано».

«Я вперше побувала на такому концерті в академії. Чудово, що до нас приїжджають майстри такого рівня. Від виступу отримала величезне задоволення, а той факт, що виконавці лише на кілька років старші за мене і вже досягнули такого рівня, мотивує працювати над собою. Проект „Мистецькі експедиції“ — чудова ідея, яка працює на користь розвитку української культури»,

поділилася враженнями студентка гуманітарного факультету Віталія Кушмирук.

Музиканти розповіли, що їм надзвичайно сподобалась атмосфера в Острозькій академії і те, що так багато людей прийшли їх послухати.

Автор проекту «Мистецькі експедиції» Людмила Гарарук каже, що зацікавлена у продовженні співпраці з НаУОА та подає ідеї, які незабаром хоче втілити в життя:

«Зробімо навесні фестиваль, великий мистецький фестиваль: музика, живопис і ляльковий театр, наприклад. Місто доволі маленьке, і я бачу, що це буде класно. Ми запросимо музикантів і запросимо академію Чайковського. Сьогодні ми не зможемо довго побути в Острозі, але наступного разу плануємо приїхати на довше — підемо на екскурсію, походимо академією».

Нагадаємо, що раніше в рамках проекту «Мистецькі експедиції» до Острозької академії приїжджав всесвітньо відомий піаніст Роман Лопатинський.

Теги: Острозька академія, Мистецькі експедиції, Людмила Гагарук, Руслана Каламаж