Завершився футбольний чемпіонат «Кубок Ректора-2015»

19.10.2015

Фінал «Кубка Ректора» відбувся 19 жовтня на стадіоні Національного університету «Острозька академія». За перше місце боролися команди факультету політико-інформаційного менеджменту та Інституту права ім. І. Малиновського. З рахунком 1:0 перемогли малиновці.

Капітан команди переможців Валентин Мадрицький поділився своїми враженнями від гри:

«Наша підготовка почалася не цьогоріч, а значно раніше. Команда вже сформована і вона не змінювалася близько двох років. Мені сподобався цей матч, адже команда ПІМ-у теж чудово грала. Я цілком задоволений грою».

Після гри відбулося урочисте нагородження команд, які зайняли призові місця: 1 місце — Інститут права ім. І. Малиновського, 2 місце — політико-інформаційний менеджмент, 3 місце — економічний факультет.

«Цьогорічний формат проведення „Кубка Ректора“ виправдав усі сподівання. Новий формат − нові враження. Усі команди мали хороші шанси на вихід у плей-оф із груп, до яких вони потрапили методом жеребкування. Цього сезону справді приємно було спостерігати за романо-германцями − у хлопців формується хороша команда зі значними перспективами. Переможці − Інститут права ім. І.Малиновського — справді перемогли усіх! У них дуже добре „зіграна“ команда, тому і вихід у фінал, зокрема, і перемога в турнірі не стала для нас сенсацією. ПІМ — також молодці, команда вийшла у фінал завдяки тому, що хлопці грали до кінця. Саме завдяки наполегливості вони відігрались у матчі проти факультету міжнародних відносин, а потім і виграли цей матч у затяжній післяматчевій серії пенальті. Щодо своєї команди економічного факультету, то хлопці показали дуже хороший футбол. Можливо, нам не вистачило удачі, а можливо, згуртованості. Проте наше 3-тє місце — це також непогано. Я впевнений, що кожен гравець команди викладався на повну, за що їм усім і вдячний»,

поділився думками капітан команди економічного факультету Олександр Король.