«Рекреація – 2015»

19.06.2015

Свято спорту та здоров’я відбулося в Національному університеті «Острозька академія» 18 червня. «Рекреація — 2015» зібрала на території університетського спортивного комплексу чимало студентів, викладачів та гостей академії.

Геннадій Стадніков вручив грамоти і дипломи факультетам-переможцям з різних видів спорту, а проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж нагородила найкращих спортсменів року. Загальну перемогу в спартакіаді «Здоров’я» цьогоріч здобув економічний факультет НаУОА.

«Заняття спортом — це не тільки корисно, але й приємно, якщо постійно це робити. Я дуже люблю брати участь у таких заходах, люблю коли переповнює відчуття того, що ти в команді, що за тебе вболівають. Прикро, що наш факультет не переміг, але я цілком згодна з думкою, що головне — участь»,

поділилася враженнями учасниця естафети, студентка гуманітарного факультету Яніна Загурська.

Студентська рекреація сягає традицій, які існували ще в Острозькій академії XVI століття. Перед закінченням навчального року та перевіркою здобутих знань, спудеї намагалися розважити викладачів. Вони розігрували різноманітні гумористичні сценки, влаштовували змагання, конкурси тощо. Це свято є завершальним етапом щорічної спартакіади здоров’я та заохочує студентів університету до фізичного розвитку і ведення здорового способу життя.

Руслана Каламаж запропонувала наступного року сформувати команду для участі в спартакіаді ще й із викладачів. Після спартакіади відбувся футбольний матч між збірною командою студентів Острозької академії і командою випускників університету.

Теги: Острозька академія, рекреація, економічний факультет