Футбольна команда Острозької академії ­─ володар кубку «Shumsk CUP ─ 2015» В. Вітрука

19 лютого 2015

Команда Національного університету «Острозька академія» із футболу здобула кубок «Shumsk CUP ─ 2015» В. Вітрука. Відкритий чемпіонат під егідою Тернопільської обласної федерації футболу тривав три дні. Фінал відбувся 14 лютого 2015 року.

«Спочатку був груповий етап, після якого нам вдалося вийти у фінал. У чемпіонаті брали участь переважно команди з Тернопільської області, учасники були досить сильними, але нам все ж вдалося здобути перемогу. Ми вже чотири роки беремо участь у цих змаганнях, але кубок федерації здобули вперше, тому це справді важлива перемога для Острозької академії»,

розповів тренер, викладач кафедри фізичного виховання НаУОА Олександр Марченко.