Молебень за Героїв Небесної сотні

18 лютого 2015

Молебень за душі Героїв Небесної сотні відбувся в студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» 18 лютого 2015 року. Цього дня минає рік, як на вулицях Грушевського та Інститутській у Києві почався розстріл мирних громадян, які були проти тодішньої влади й намагалися захистити свої права.

«Сьогодні ми помʼянули Героїв Небесної сотні, помʼянули тих, хто на сході нашої держави віддав своє життя, захищаючи незалежність України. Рік тому в ці зимові дні відбувся небачений сплеск героїзму й бажання людей захистити свій дім, демократію, покращити своє життя. Ті, хто загинув на Майдані, були представниками різних країн, різного соціального статусу й вікових категорій, але їх повʼязувало те, що вони були небайдужими, сміливими, відчайдушними. Памʼять про Героїв Небесної сотні та їхній подвиг завжди житиме в наших серцях і в нашій історії. У нас є дві найбільші проблеми ― корупція і відсутність патріотизму, тому ми здобудемо перемогу над зовнішнім ворогом лише після перемоги над ворогом внутрішнім. Тільки гарячі серця, такі, як Небесна сотня, можуть змінити все, і тоді ніякі вороги не будуть нам страшними»,

йшлося в промові настоятеля студентсько-викладацького храму Василя Жуковського.