Острозька академія на потреби українських військових передала автобус

17 серпня 2015

Представники Острозької академії вчергове підтримали захисників України. 17 серпня 2015 року університет передав на потреби Української армії автобус «Богдан».

«Адміністрація нашого університету на чолі з ректором Ігорем Пасічником та студентське братство передають автобус „Богдан“ для потреб військових. Хотілося б, аби вони його використовували більше в мирних цілях, ніж у воєнних. Всього вам найкращого, нехай він вам стане в нагоді. Пам´ятайте, що Острозька академія завжди підтримає вас. Миру вам, добра, і повертайтеся живими»,

прокоментував начальник експлуатаційно-технічного відділу НаУОА Микола Галецький.

«Ми дуже вдячні Острозькій академії, адже вона сама відгукнулася на наші пошуки транспортного засобу. Сподіваємося, цей автобус буде служити нам вірно й повернеться цілим. Дякуємо!»

каже старший солдат, відповідальний виконавець Острозького мобілізаційного відділення Ігор Романюк.

Нагадаємо, що Острозька академія надає допомогу українським військовим не вперше. Упродовж цього непростого періоду професорсько-викладацький склад та працівники університету постійно здійснювали грошові пожертви на армію, закуповували необхідну техніку та одяг, відправляли продукти харчування та ліки.

Крім цього, Острозька академія всебічно підтримує університети, студентів і викладачів яких евакуювали із зони бойових дій у мирні міста України.