Представники Острозької академії взяли участь у відзначенні річниці Берестецької битви

17 червня 2015

Група викладачів та студентів Національного університету «Острозька академія» побувала на відзначенні 364-ї річниці Битви під Берестечком. Захід відбувся на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» в с. Пляшева.

«Ще два роки тому нам здавалося, ніби всі битви і війни залишилися тільки на сторінках підручників з історії. Тепер же можемо з упевненістю провести аналогію між Берестецькою битвою і подіями на сході України. 364 роки тому 300 козаків показали силу духу, стримуючи багатотисячне вороже військо. Так і зараз учасники АТО стримують ворога на Сході. Ось чому надзвичайно важливо, щоб про Берестецьку битву і подвиг наших предків пам’ятали»,

каже заступник декана факультету міжнародних відносин НаУОА Сергій Рудько.

Студенти та викладачі академії були присутніми на панахиді в Свято-Георгієвському храмі, відвідали козацький табір, музей «Козацькі могили», скуштували козацького кулешу, а також взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника полеглим козакам та селянам-повстанцям.