Студентка Острозької академії — переможець Всеукраїнської олімпіади з психології

17 квітня 2015

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2014 № 1506 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» 16 квітня на базі Київського національного університету ім. Т.Шевченка відбувся ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Теоретична та прикладна психологія."

Наукова робота студентки магістеріуму психології Ольги Ткачук посіла перше місце. На олімпіаді були представлені учасники з усіх регіонів України.