20-річчя гуманітарного факультету

15.10.2015

Гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія» 15 жовтня відзначив своє 20-річчя. У рамках святкування було проведено низку заходів, до яких були залученні студенти всіх спеціальностей.

Уже зранку студентів зустрічав святково одягнений пам’ятник першому спудею, біля якого стояв дороговказ із написами: «Наліво підеш — журналістом станеш», «Прямо підеш — чаєм зігрієшся», «Направо підеш — на пари втрапиш». Водночас, в ефірі студентського радіо лунали привітання для студентів-гуманітаріїв.

На перерві студенти влаштували в коридорах академії та на вулиці живе радіо — співали пісні під супровід гітари. Потім улаштували ярмарок солодощів. Зібрані кошти будуть передані важкохворому хлопцеві на лікування, а також бійцям АТО.

У лабораторії журналістської майстерності до 20-річчя факультету відбувся конкурс «Веселі новини». Усі охочі мали можливість спробувати себе в ролі телеведучого новинного випуску. Також відбувся перегляд документальної кінострічки «На передовій. Військові начерки» — показ приурочений до Дня захисника України.

І ще однією акцією, в рамках святкування, було написання анонімних листів для людини, яка працює чи навчається в Острозькій академії.

Завершилося відзначення дати святковою вечіркою. На захід була запрошена креативна група «З Ювілейного».

«У нас сформувалася така собі ініціативна група, яка організовувала 20-річчя. Ідеї генерували всі разом, кожному дісталася якась частинка свята, за яку він відповідав. Привітання на радіо записував Олександ Михальчук, він там працює. Гроші, зароблені на благодійній акції, передамо хлопцю, хворому на лейкемію. Йому потрібна операція, він зараз в Ізраїлі. Це друг однієї із наших студенток»,

розповіла про організацію заходу голова студентської ради гуманітарного факультету Віталія Кушмирук.

Теги: Острозька академія, гуманітарний факультет, святкування