Благодійний концерт хору Лаббокського християнського університету в Острозькій академії

15 травня 2015

Хор Лаббокського християнського університету завітав до Національного університету «Острозька академія» 14 травня. Всі охочі мали нагоду почути традиційні американські спірічуелси, гімни, псалми, духовні пісні та сучасні твори в акапельному виконанні.

«У рік заснування університету в хорі брало участь близько 60% студентів. Я став керівником хору у 1996 році. Кожен із нас цікавиться різними науками: хімія, математика, соціологія. Проте всі ми обожнюємо музику. Ми відчуваємо, що Господь благословив нас. Саме тому ми тут — щоб розповісти, скільки Бог зробив для нас»,

розповідає диригент хору, професор музики Філіп Кемп.

Лаббокський християнський університет було засновано в 1957 році християнами Церкви Христової. Відтоді місія університету — надання якісної освіти та виховання важливих цінностей, які допоможуть молодому поколінню в подальшому житті.

«Кожен християнин має бути місіонером: нести в народ слово Боже. У цьому ми маємо наслідувати американських колег — не бути пасивними. Поєднання майстерності, благодаті, змісту і форми приносить свій ефект: глядачам і слухачам дуже подобається»,

ділиться враженнями про концерт настоятель студентсько-викладацького храму Острозької академії, декан гуманітарного факультету, один із організаторів заходу Василь Жуковський.

Концерти відбуваються за сприяння Східної Європейської Місії. Після завершення гостям заходу роздавали Біблії в подарунок, а записи хору можна було придбати. Кошти, отримані від продажу будуть передані місцевим дитячим будинкам. Насолодитися виступом Лаббокського хору мали змогу не лише в Острозькій академії, а й у Тернопільській обласній філармонії.