Галина Сагач поділилася зі студентами НаУОА своїми знаннями та книгами з риторики

14 травня 2015

Почесний професор Острозької академії, доктор педагогічних наук, доктор наук з риторики, професор Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, засновник Школи українського красномовства Галина Сагач 14 травня уже вкотре зустрілася зі студентами гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія» та поділилася з ними досвідом красномовства.

Упродовж зустрічі пані Галина презентувала п’ятитомний комплекс книг із риторики, які розраховані на педагогів та тих, хто хоче вдосконалити вміння комунікації, зокрема на християнських засадах. Галина Михайлівна також презентувала нові серії з шеститомника книг «Божий світ» та подарувала їх Острозькій академії.

Галина Сагач не тільки прикладом свого мовлення показувала практичну значимість мистецтва риторики, а й інтригувала студентів розповідями про своє життя та історіями про близьких і знайомих їй людей. Вона також говорила про колонію жінок-рецидивісток та про те, як важливо там уміти правильно спілкуватися з людьми.

«Зустріч просто вражає, я почула багато нового від Г. Сагач. У неї дуже гарне мовлення, і я впевнена, що вона підкорить будь-яку аудиторію. Було помітним те, що вона вимогливий викладач, завдяки її запитанням і проникливому погляду на аудиторію. Зустріч цікава, багато позитивних емоцій. Як на мене, це дуже корисно для студентів»,

розповідає студентка першого курсу спеціальності «Українська філологія» Тетяна Романчук.

Після зустрічі Галина Сагач запропонувала студентам долучитися до акції збору коштів на пам’ятник Сковороді у Чорнухах.