Острозька академія черговий раз підтримала українську армію

14 квітня 2015

Студентсько-викладацька громадськість Національного університету «Острозька академія» спільно з випускниками придбала два біноклі для військових зони АТО.

Сьогодні їх передали капеланові 53 окремої механізованої бригади, протоієрею Тарасові Волянюку проректор з навчально-виховної роботи, професор Руслана Каламаж та волонтер, доцент кафедри міжнародних відносин Наталія Конопка.

«У цієї бригади є потреба в оргтехніці, оскільки вона функціонує лише п’ять місяців. Нещодавно Острозька академія передала їм комп’ютер і принтер. Також надавали кошти на продукти для солдатів. Сьогодні є дуже багато різних шахраїв, які прикриваються волонтерською діяльністю. Утім з впевненістю стверджую, що уся допомога передається безпосередньо представникам бригади. Біноклі, які сьогодні передала Острозька академія, використовуватимуться саперами і розвідниками під час виконання бойових завдань. Висловлюємо надзвичайну вдячність Острозькій академії за постійну підтримку української армії. Належне функціонування Збройних Сил України великою мірою забезпечується саме волонтерами»,

зазначив протоієрей Тарас Волянюк.

Уже сьогодні капелан передасть біноклі командирові 53 механізованої бригади і найближчими днями ними користуватимуться військові.