Молитва за захисників України

13 жовтня 2015

14 жовтня православно-християнський світ відзначає одне з найбільших свят у році — Покрову Пресвятої Богородиці. Для українців свято Покрови — це свято історично-традиційне, пов’язане і з часами козаччини, і з визвольною боротьбою в часи Другої світової війни.

Віднедавна Покрова Пресвятої Богородиці стала для українців ще й державним святом — Днем захисника вітчизни. Напередодні свята — 13 жовтня — у студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького відбувся урочистий молебень — і з нагоди християнського свята, і з нагоди державного. Викладачі, студенти, співробітники університету і віряни з усього міста прийшли до храму, аби помолитися за тих, хто захищає Україну зараз, і вшанувати воїнів, яких уже немає серед живих.

«Як велика ріка складається з поодиноких струмків, так і палка й сильна молитва складається з молитов окремих людей. Будьмо єдині у всьому, і в молитві теж. Роз’єднані — слабкі. Єдині — могутні й непереможні. Сьогодні ми молилися за наш народ, за тих, хто захищає і захищав нас. Вірте в Бога і вірте в себе — і ми обов’язково переможемо»,

йшлося в промові настоятеля храму Василя Жуковського.

14 жовтня в храмі преп. Ф. Острозького о 8.30 розпочнеться Божественна Літургія з нагоди свята Покрови.