Польські байкери в Острозькій академії

13.07.2015

Польські байкери 13 липня завітали до Національного університету «Острозька академія». Візит відбувся у рамках мотопробігу «Польща-Волинь».

Головна мета цього дійства — вшанування пам’яті людей, які загинули під час волинської трагедії.

У суботу байкери виїхали з Любліна і у четвер знову повернуться до себе на Батьківщину.

Гості відвідали екскурсію Острозькою академією, на якій дізналися про історичне значення і сьогодення цього вищого навчального закладу.

«Під час нашого перебування тут, ми змогли детально ознайомитись з Острозькою академією, її історією та дізнались, звідки бере початок історія освіти на цих землях. Ми дуже задоволені, що маємо можливість спостерігати, як розбудовується та розвивається Острозька академія, яка є прекрасним прикладом того, як повинні розвиватись навчальні заклади не лише в Україні, але й у Польщі»,
поділився враженнями один із організаторів мотопробігу Яцек Щот.

Теги: байкери, мотопробіг, Люблін, Острозька академія