Учні Острозької музичної школи виступили в Острозькій академії

13 травня 2015

Концерт учнів Острозької музичної школи відбувся в Національному університеті «Острозька академія» 13 травня. Найкращі учні школи — Ангеліна Даценюк, Анна Лавренюк, Катерина Єсипова та Іванна Примак — виконали твори видатних композиторів світу, зокрема Й. С. Баха, А. Ґуччі, М. А. Римського-Корсакова.

Ангеліна Даценюк — лауреат обласних, всеукраїнських та дипломант міжнародних конкурсів, єдина учасниця в молодшій віковій категорії, яка тримала відзнаку в номінації «Надія» у всеукраїнських конкурсах пам’яті П. Чайковського та імені Н. Нижанківського. Катерина Єсипова та Іванна Примак належать до числа найкращих випускників Острозької музичної школи.

«Дуже вдячна насамперед ректорові Острозької академії за таку чудову нагоду для наших учнів. Також висловлюю подяку всім причетним до організації заходу. Це і Руслана Каламаж, і культурно-мистецький центр... Сподіваюся, що результат вас не розчарував. Думаю, присутні тут — це найкраща публіка в нашому місті»,

каже директор музичної школи Наталя Балаушко.

Доктор психологічних наук, професор, проректор із навчально-виховної роботи НаУОА Руслана Каламаж вручила учасникам виступу іменні подяки за популяризацію класичної музики, любов і небайдужість до мистецтва та особистий внесок у його розвиток.

«Ми не розчаровані, а зачаровані і натхненні вашим виступом, тому обов’язково запросимо вас виступити ще не раз в нашому університеті. Я знаю, як пишаються вами батьки і вчителі, адже коли чогось досягає твій учень, це перевершує навіть твої власні досягнення. Тому дякую не лише вам, а й вашим учителям, адже мені здається, що в мистецтві значна частина вашого успіху залежить саме від них»,

поділилася думками Руслана Каламаж.