Тиждень факультету міжнародних відносин НаУОА

13 березня 2015

Острозька академія відзначила тиждень факультету міжнародних відносин 10-13 березня. Студенти та викладачі спільно організовували культурні заходи, щоб представити факультет.

Спочатку всі охочі, за традицією, одягали костюми різних національностей світу. У вівторок відбувся показ польського фільму «Людина із заліза» режисера Анджея Вайди. На подію з Генерального Консульства Республіки Польщі в Луцьку прибув консул Кшиштоф Савіцкі, із яким студенти мали змогу поспілкуватись та обговорити фільм.

11 березня до тижня факультету спудеї організували Українські вечорниці, на які могли прийти всі, незалежно від спеціальності. Із собою учасники «вечорниць» приносили пледи та солодощі. Вони грали в «Мафію по-українському», «Шапку Мономаха», а також взяли участь у майстер-класі колективу народного танцю «Спалах».

«Мені дуже сподобалися вечорниці, особливо ігри на історичну тематику. Як на мене, організатори гарно попрацювали. Хотілося б частіше відвідувати подібні заходи»,

поділився враженнями студент Михайло Мартинчук.

Фінальний концерт «International Students creativity» відбувся 12 березня в Культурно-мистецькому центрі Острозької академії. Студенти факультету міжнародних відносин представляли глядачам різні регіони світу. Групи виступали з пародіями на викладачів, індійськими танцями та співами.

«Основною метою концерту і тижня факультету загалом було показати молоді культуру й традиції інших країн. Організаторам вдалося згуртувати студентів, забезпечити цікаве дозвілля. Ці заходи допомогли зрозуміти те, наскільки ми любимо Україну»,

вважає заступник голови Братства спудеїв факультету міжнародних відносин Дар`я Рівна.