Острозька академія продовжує співпрацю з партнерами проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

13 березня 2015

Зустріч із представниками проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (скорочено — «МРГ») відбулася в Національному університеті «Острозька академія» 13 березня. Учасники зустрічі обговорили результати та подальші плани співпраці представництва та університету.

«Острозька академія для нас є стратегічним партнером і відіграє особливе значення в питанні сталого розвитку регіону, тому ми націлені співпрацювати з вами»,

зазначила регіональний координатор проекту ПРООН «МРГ» Ольга Кашевська.

Результати співпраці сьогодні проявляються не лише у переговорах, а й у практичній діяльності. На базі університету нещодавно створили регіональний центр, який вже розпочав свою діяльність. Також гості подарували Острозькій академії літературу про ЄС та комп’ютерну техніку для розвитку центру.