Консультпункт з питань працевлаштування в Острозькій академії

12 листопада 2015

У Національному університеті «Острозька академія» 12 листопада відбувся консультпункт з питань зайнятості, працевлаштування, побудови професійної кар’єри і навчання, який організували та провели провідний фахівець з профорієнтації випускників НаУОА Наталія Гриник та начальник відділу активної підтримки безробітних Острозького міськрайонного центру зайнятості Тетяна Марченко.

На консультпункті були присутні студенти факультету романо-германських мов та гуманітарного факультету спеціальності «Журналістика». Усі присутні мали нагоду дізнатися про основні напрями роботи Острозького центру зайнятості, Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та профорієнтаційної діяльності університету, а також — отримати кваліфіковані відповіді щодо вакансій, побудови кар’єри, написання резюме та порад тим, хто шукає роботу.

Фахівці надали студентам друковані матеріали, які містять корисну інформацію щодо необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості, про веб-ресурси й інтернет-сайти, де можна розмістити резюме та дізнатися про вільні вакансії у будь-якому регіоні України.