Презентація посібників із правознавства

11 березня 2015

Презентація навчальних посібників для студентів-правників відбулася в Науковій бібліотеці НаУОА. Підручники з кримінального та загального адміністративного права були видані минулого року в Києві за сприяння служби ОБСЄ в Україні.

«У службі ОБСЄ України існує окремий підрозділ. Його координатори займаються організацією проектів, зокрема освітніх. Нещодавно минуло десять років відтоді, як представники цієї організації займаються вивченням політичної освіти в Україні. Їх основним завданням є підвищення якості правової освіти в країні, тому вони організовують різні заходи в цьому напрямку»,

зазначив завідувач кафедри державно-правових дисциплін Національного університету "Острозька академія" Олег Герасимчук.

Перш ніж створити підручники, координатори проекту проводили комплексне дослідження юридичної освіти загалом, підготували звіт про те, що відбувається в цій сфері. Одразу після цього ними було розроблено відповідні стандарти, а вже потім створено базові підручники з правознавства. Саме ці підручники координатори представили студентам Інституту права ім. І. Малиновського 11-12 березня.