«Спортивний ранок» у Острозькій академії

10 вересня 2015

Акція «Спортивний ранок» відбулася в Національному університеті «Острозька академія» 10 вересня — студенти та викладачі прийшли на університетський стадіон о 7.00, аби разом зробити ранкову зарядку. Захід був приурочений до Всеукраїнського дня фізичної культури та спорту, який відзначають 12 вересня.

«Для інтелектуалів, до яких, безумовно, належать студенти Острозької академії важливо підтримувати належну фізичну форму, бо не дарма кажуть: „У здоровому тілі — здоровий дух!“. Тому ми всіляко заохочуємо молодь вести здоровий спосіб життя. Останнім часом це стало уже навіть модно. Розпочинати день зі спортивних вправ дуже корисно, адже вони допомагають активізувати розумову діяльність і значно покращують самопочуття упродовж дня»,

каже куратор журналістів-першокурсників, старший викладач Олексій Костюченко.

Для Острозької академії «Спортивний ранок» уже став традицією — цьогоріч його провели вшосте. Зайнятися спортом на свіжому повітрі виявили бажання понад 400 студентів академії. Найбільше було першокурсників, оскільки для них це перший такий досвід, хоча чимало представників старших курсів теж не змогли проігнорувати цю подію.

«Я вважаю, що займатися спортом повинна кожна людина, адже це в її інтересах. Якщо ми хочемо бути здоровими, сильними, бадьорими, гарними, то ранкова зарядка — це, можливо, й найменше, що ми маємо робити, але це однозначно краще, ніж не робити нічого. Сьогоднішній захід дуже важливий — він об’єднує нас, дає стимул до того, щоб робити ці вправи щодня, піднімає настрій. Це свіжо й корисно. Було б чудово, якби кожен ранок у нас був спортивним»,

поділилася своїми думками студентка 4 курсу Ганна Ткачук.