Команда Острозької академії здобула перемогу в брейн-ринзі від Представництва ЄС в Україні

10 травня 2015

Локальний брейн-ринг від Представництва ЄС в Україні відбувся 7 травня у Здолбунівській гімназії. Першість здобули студенти Національного університету «Острозька академія».

Мета брейн-рингу полягає в ознайомленні молоді з аспектами функціонування Європейського Союзу. Змагання проходило в три етапи. Кожен складався з десяти запитань, які стосувалися міжнародної політики, політичної географії тощо. На одне питання відводилася 1 хвилина, упродовж якої команди писали на аркушах паперу свої відповіді та передавали їх журі. За кожну правильну відповідь можна було отримати 1 бал. Команда Острозької академії зайняла перше місце з рахунком у 24 бали.

До складу команди НаУОА увійшло шестеро осіб: Валентин Мандрицький, Леся Хом’як, Катерина Махова, Тарас Козаченко, Богдан Тереховський, Михайло Карпович. Саме вони представлять Рівненську область у регіональному брейн-рингу, який відбудеться 19 травня в Новограді-Волинському і перемога в якому дасть можливість поїхати на фінальні змагання до Києва.