Студенти Острозької академії знову в авангарді

09 жовтня 2015

Одразу три команди Національного університету «Острозька академія» посіли призові місця у цьогорічному чемпіонаті із вирішення бізнес-кейсів «Smart Challenge».

У Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся другий чемпіонат з вирішення бізнес-кейсів «Smart Challenge», організований бізнес-спільнотою Smart People за підтримки провідних компаній області, зокрема: ESKADA-M, РЕНОМЕ, Dyckerhoff Ukraine, Теплосфера та ін. У чемпіонаті взяли участь 26 команд з 6 навчальних закладів Рівненської області.

«Smart Challenge» — це бізнес-гра, суть якої полягає у вирішенні кейсу — управлінської, соціальної, або економічної проблеми. Цього року власником такого кейсу була компанія ESKADA-M яка запропонувала учасникам розробити маркетингову стратегію. На вирішення задачі кожна команда мала три години, після чого учасники репрезентували свої доробки.

Усі призові місця розділили студенти Острозької академії. Команда економічного факультету у складі студентів Мар’яни Мельник, Дарини Єнісеєвої та Олександра Короля посіла перше місце. Друге і третє місця — студенти факультету політико-інформаційного менеджменту. Команда документознавців «Lemon» (Оксана Гудкова, Вікторія Миколайчук та Марина Шпакевич) отримала друге місце, а команда психологів «Васабі» ( Андрій Левчук, Яна Шермер, Ірина Стецюк, Денис Рудєнок) — посіла третє призове місце.

«Чемпіонат дуже сподобався — діляться враженнями призери, — це був важливий практичний досвід — взяти участь в прийнятті реальних бізнес-рішень, покинути свою зону комфорту і навчитися чогось нового».

Учасники отримали запрошення на співбесіду від компанії ESKADA-M з перспективою подальшого працевлаштування.