Всеукраїнський юридичний форум в Острозькій академії

08.11.2015

У Національному університеті «Острозька академія» 7 листопада відбулося відкриття III Всеукраїнського юридичного форуму, присвяченого актуальним теоретичним та практичним проблемам у сферах міжнародного та корпоративного права, у якому взяли участь понад 80 молодих людей з різних куточків України. Організатор заходу — Рівненський обласний осередок Ліги студентів АПУ.

Серед лекторів на форумі — відомі фахівці в галузі юриспруденції: партнер юридичної фірми "Такс Терра" Лариса Антощук, доктор юридичних наук, викладач Національної школи суддів України Михайло Савчин, професор НАДПСУ ім. Б. Хмельницького, полковник юстиції Андрій Мота, координатор та юрист громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у м. Рівному Марія Цип’ящук, старший юрист у ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» Артем Філіп’єв, керуючий партнер юридичної компанії «Moris Group» Андрій Романчук, партнер юридичної компанії «Moris Group» Мар’ян Мартинюк, старший юрист юридичної фірми «Астерс» Іван Михальчук, засновник та керівник Адвокатського бюро «Миколи Бляшина» Микола Бляшин.

Традиційно з вітальним словом виступив ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник, який пригадав історію створення вишу і розвитку юриспруденції того часу :

«Не дивно, що форум відбувається саме в стінах Острозької академії. Це перший освітній заклад Східної Європи. Саме в ньому закладалися основи не тільки національного, але й слов’янського правознавства. У чому найбільша проблема сучасної України? Відсутнісь провідників, які могли б згуртувати цей народ, призводить до революцій, які виснажують країну. Державі потрібна молода сила, яка здатна динамізувати націю. І саме Острозька академія покликана формувати не лише високий рівень знань, а й українську інтелігенцію, яка б служила своїй державі»,

зауважив Ігор Демидович.

Також усіх учасників привітала Голова Рівненського обласного осередку ліги студентів АПУ, студентка Інституту права імені Іоникія Малиновського НаУОА Алла Перфецька :

«Дякую усім, хто завітав до нас, долаючи сотні кілометрів. Сподіваюся, форум буде цікавий для кожного з Вас. Бажаю усім ефективності, самовизначеності, цілеспрямованості!»

Форум проходитиме упродовж двох днів і складатиметься з панелі міжнародного права в перший день і панелі корпоративного права в другий, які передбачають 11 лекцій та майстер-класів.