У день грамотності в Острозькій академії писали диктант

08 вересня 2015

Міжнародний день грамотності святкують в Україні та світі 8 вересня. Студенти й викладачі Національного університету «Острозька академія», за традицією, відзначили цей день написанням диктанту.

«Бажаю вам грамотності: не лише під час написання чогось, а й грамотності мислення. Тоді ви прийматимете власні рішення і йтимете власним, а не чиїмось шляхом»,

побажала студентам викладач кафедри української мови та літератури НаУОА Христина Федорич.

Цьогоріч студенти  та викладачі НаУОА писали словниковий диктант «День студента». До зачитуваного переліку слів увійшли найуживаніші слова в студентському середовищі Острозької академії, а також слова, у написанні яких найчастіше трапляються помилки.

«Варто приходити сюди навіть на четвертому курсі, а не тільки на першому, адже це не лише можливість перевірити себе. Це ще й можливість об’єднати й познайомити різні факультети»,

вважає студент 4 курсу Інституту права імені І. Малиновського Володимир Теслюк.

Студентка першого курсу факультету романо-германських мов Марія Коб’юк додає:

«Я вважаю, що бути грамотним — дуже важливо. Це є показником дорослої, сформованої людини. Чи є цей захід актуальним? Так, був, є і буде, оскільки подібні перевірки нашої грамотності дозволяють нам побачити свої помилки і в майбутньому уникати їх».