Пасхальний кошик для бійця АТО

08 квітня 2015

Уже за кілька днів Україна святкуватиме світле Христове Воскресіння. Для того, щоб і бійці АТО відчули наближення свята, жителі Острога зібрали для них великодні кошики.

7 квітня, у свято Благовіщення, в Острозькій академії відбулося освячення пасхальних кошиків для бійців АТО. Академія разом із волонтерами Острога провела акцію «Пасхальний кошик для острожанина—бійця АТО». За інформацією волонтерів, близько 170 острожан зараз перебувають у зоні бойових дій.

«Ми вже три дні телефонуємо й намагаємося дізнатися, де і хто з бійців перебуває. Наша мета — доставити посилки на передову. Дуже хотіли, щоб паски були освячені. Ми відправляємо посилку туди, де окопи й голе поле. Відправляємо для острожан, але вистачить і мешканцям Острозького району. Вони вже знають і чекають. Якщо сьогодні відправимо ці кошики, то хлопці на Пасху їх отримають»,

каже волонтер Світлана Панченко.

Деякі магазини міста долучилися до акції і безкоштовно надали продукти, які мають відправити на схід, або підготували пакунки із пасками, писанками, цукерками, консервами та іншою їжею. В акції взяли участь і студенти академії, зібравши гроші для відправлення посилок.

«Ми їстимемо паску в сприятливих умовах, пригортаючи рідних, а вони під свист куль і пригортаючи до грудей автомат. Хочемо нагадати їм про Христове Воскресіння, тому підготували ці пасхальні кошики. Нехай наші воїни відчують тепло наших сердець»,

настоятель студентського-викладацького храму НаУОА Василь Жуковський.