Острозька академія підтримає рівненський незалежний футбол

07.03.2015

Відомий український футболіст та тренер Олег Лужний завітав у Національний університет «Острозька академія» 7 березня. Мета приїзду — налагодження співпраці для відродження футбольного клубу «Верес».

Ректор НаУОА Ігор Пасічник, голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов та Олег Лужний як представник ГО «Футбольний клуб „Верес“» підписали меморандум про «взаєморозуміння та співпрацю» у створенні фінансово незалежного футбольного клубу. Тристороння ініціативна група планує відродити клуб «Верес», який представлятиме Рівненську область на Чемпіонаті України, Кубку України та на міжнародних змаганнях. Аби втілити мету в життя, перейматимуть успішний досвід футбольного клубу «Барселона» (Іспанія).

«Дуже багато залежить від наявності грошей. Зараз їх важко знайти, тому ми сьогодні підписали положення про взаєморозуміння. Ми хочемо згуртувати рівнян навколо цього клубу, щоб вони його підтримали. Нехай це буде 10 гривень, нехай 50... Якщо кожен у цю скарбничку зробить свій внесок, ми створимо таку команду, про яку мріємо»,

каже Ігор Пасічник.

Особливої уваги ініціативна група надаватиме розвитку дитячого та молодіжного футболу в Рівненській області.

«Не хочу загадувати наперед, але сподіваюся, що нам вдасться сформувати на Рівненщині хорошу команду, відродити футбол. Мати такі таланти, як на Рівненщині, і не мати команди — це велике недопрацювання місцевої влади. Перш за все, це погано для молоді, для дітей. Вони закінчили школу, а що далі? Ходити по вулиці? А так буде спортивний клуб, буде професійна команда. Люди будуть до чогось прагнути, буде мрія!»

зазначив Олег Лужний.

Теги: Лужний, Пасічник, Острозька академія