Концерт академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії відбувся в Острозькій академії

06 листопада 2015

Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії виступив у Національному університеті «Острозька академія» 5 листопада. Музиканти виконали твори видатних українських та іноземних композиторів.

«У нас багато концертів, і ми виконуємо чимало творів різних стилів, різних авторів. Для цього виступу ми підібрали більш популярну музику, яку молодь чула і знає: з кінофільмів, реклами, мюзиклів»,

каже диригент оркестру Сергій Черняк.

С. Черняк — переселенець із Луганська. Під час російсько-українського протистояння він переїхав до Тернополя. Після цього працював закордоном, зокрема в Польщі та Німеччині. Диригент зауважив, що аудиторія завжди і скрізь однакова: головне — мистецтво, і якщо ти працюєш добре і створюєш якісний продукт, то і сприйматимуть тебе відповідно.

До концертної програми увійшли відомі твори Густава Холста, Антоніо Вівальді, Ґабріеля Форе, Мирослава Скорика тощо. С. Черняк додав, що збільшити попит на класичну музику можна за допомогою реклами, особливо, на телебаченні, адже вона найбільше впливає на людей.

«Музика супроводжує нас у житті, але ми не завжди знаходимо можливість зупинитися, щоб її почути. Цей концерт став суцільним задоволеням на тлі нелегких студентських буднів. Рівненська філармонія перевершила мої очікування! Острозька академія — гідне місце для такого високого мистецтва»,

поділилася враженнями студентка четвертого курсу гуманітарного факультету НаУОА Катерина Комолова.