Серед «Жінок року-2014» – співробітниці Острозької академії

06 березня 2015

В Острозькому міському будинку культури 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, виконавчий комітет міської ради провів щорічну церемонію вручення нагород у конкурсі «Жінка року 2014». Міський голова Олександр Шикер удостоював жінок-переможниць грамотами, квітами та цінними подарунками.

Серед переможців конкурсу уже не вперше були й працівниці Острозької академії. Цього року вітали заступника декана з навчально-виховної роботи економічного факультету Ольгу Кривицьку, яка отримала нагороду в номінації «Жінка — працівник освіти і науки». А дипломом «Жінка — працівник народногосподарського комплексу» була відзначена помічник ректора НаУОА з адміністративно-господарської діяльності та розвитку Наталя Мельничук.

Від імені ректорату, професорсько-викладацького складу та працівників академії вітаємо Ольгу Романівну та Наталю Миколаївну з достойними нагородами!