ХІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція молодих учених та студентів «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки»

05 березня 2015

У Національному університеті «Острозька академія» четвертого березня відбулася ХІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція молодих учених та студентів «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки».

У роботі конференції взяли участь представники Національного університету «Острозька академія», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету водного господарства та природокористування, Тернопільського національного економічного університету, Хмельницького національного університету, Дніпропетровської державної фінансової академії, Національного університету державної податкової служби України, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Львівської комерційної академії, Львівського національного університету імені Івана Франка, Запорізького національного університету, а також Поліського державного університету (Республіка Білорусь).

Із вітальним словом до учасників заходу звернулися кандидат економічних наук, доцент, заступник декана економічного факультету з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія» Ольга Кривицька та кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економічної теорії, менеджменту та маркетингу Іван Топішко.

У своїх доповідях молоді вчені та науковці окреслили наслідки впливу політичної ситуації на економічну безпеку України, здійснили аналіз джерел фінансування пріоритетних галузей економіки, дослідили функціонування фінансових посередників та підприємств в умовах ринку, навели перспективні напрями розвитку та основні механізми оптимізації функціонування вищезазначених суб’єктів господарювання. Учасники конференції обговорили основні проблеми та шляхи їх вирішення щодо питань обліку, аналізу та аудиту в ринковій економіці. Значну увагу вони закцентували на питаннях фінансування бюджетної, податкової, інвестиційної та соціальної політики, використанні нових економіко-математичних моделей та інформаційних технологій у фінансах держави як основних напрямів підвищення конкурентоспроможності вітчизняної економіки в майбутньому.

За результатами конференції підготовлено збірник наукових матеріалів.