Лекція про можливості стипендіальної програми «Завтра.UA»

04 листопада 2015

Декан факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА Віталій Лебедюк розповів студентам про можливості стипендіальної програми «Завтра.UA». Захід відбувся 4 листопада.

«Стипендіальна програма „Завтра.UA“ Фонду Віктора Пінчука — перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета — сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни»,

зазначено на офіційному сайті програми.

Для того, щоб стати учасником, потрібно правильно оформити всі необхідні документи, написати наукову роботу, отримати рецензію на неї. Після цього необхідно буде долучитися до психологічних тренінгів.

Віталій Лебедюк, як один із перших стипендіатів, поділився власним досвідом участі у програмі, а також розповів про нові вимоги до учасників та про переваги, які чекають на переможців.

«Учасникові важливо не лише мати схильність до наукової роботи, а й бути лідером. На психологічних тренінгах він повинен продемонструвати здатність працювати в колективі, оперативно приймати важливі рішення»,

каже В. Лебедюк.

За словами лектора, під час написання роботи, потрібно зважити на те, що Фонд цікавить насамперед сучасність, тому роботи повинні бути актуальними і проблемними. Крім того, краще, коли робота стосується певного регіону, а не є більш глобальною.

«Дуже важливо дотримуватися наукового стилю. Є чіткі правила написання наукового тексту. Якщо ви візьмете їх до уваги, рецензенти точно це оцінять. Не оперуйте прикметниками, починайте речення з іменників, використовуйте менше зворотів. Добре дослідіть проблему і чітко, лаконічно, науково опишіть їй»,

додав декан ПІМ-у.

Також лектор порадив не вдаватися до плагіату тим, хто не має бажання потрапити до чорного списку «Завтра.UA», бо такі випадки вже теж були.

«Я почерпнула для себе багато корисного сьогодні: як зробити внесок у наукове життя університету й України, як вдосконалити свої навички в написанні наукових робіт і вміти представити цю роботу.»,

поділилася студентка другого курсу спеціальності «Психологія» Анна Ціцюра.

Детальну інформацію про стипендіальну програму Фонду Віктора Пінчука шукайте за посиланням: zavtra.in.ua