Острозька академія зайняла перше місце в командному чемпіонаті Рівненської області з настільного тенісу

03 листопада 2015

Останній тур командного чемпіонату Рівненської області з настільного тенісу відбувся 1 листопада. Учасники команди Національного університету «Острозька академія» вибороли перше місце.

Змагання тривали упродовж року, і в них брали участь команди як з Рівненської області, так з-поза її меж. Команда Острозької академії і команда Рівного набрали однакову кількість балів, але в результаті ігор «один-на-один» переможцем стала Острозька академія, яку представляли студент 5 курсу Інституту права ім. І. Малиновського Богдан Круглик, випускник економічного факультету НаУОА Вадим Сірман, викладач кафедри фізичного виховання НаУОА Олександр Іванів.

«Ми йшли до цього чотири роки, взяли участь у багатьох змаганнях, і от нарешті перемогли. Саме тому для нас ця перемога є такою важливою. Наша команда представляла не тільки академію, але й Острог. Ми дуже вдячні за підтримку як нашому університету, так і місту»,

поділився враженями Олександр Іванів.