Вища школа педмайстерності в Острозькій академії

03 березня 2015

У Національному університеті «Острозька академія» 25 лютого відбулося чергове засідання методичного об’єднання «Вища школа педмайстерності».

Показове заняття презентував доцент, кандидат юридичних наук Сергій Гонгало на тему: «Методика розробки фотографічної теми». Пан Сергій наголосив на вагомості введення у навчальний процес нетрадиційних форм навчання, наочності, постійного діалогу, адже саме творча особистість стає сьогодні рушійною силою соціальних трансформацій.

«Приємно, що в університеті успішно функціонує таке методичне об’єднання з метою підготовки викладачів нової генерації, які здатні креативно мислити, розробляти й упроваджувати новітні методи навчання, формувати нові підходи до осмислення сенсу буття»,

зазначив слухач Вищої школи педмайстерності, викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін Тарас Довгалюк.