Студентка НаУОА – в числі переможців конкурсу студентських наукових робіт в галузі романо-германських мов

02 квітня 2015

Студентка факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» Ельвіра Гребенюк стала однією з переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі «Романо-германські мови та література». Захід відбувся в Херсонському державному університеті. За своє дослідження під назвою «Стилістичні та лексичні особливості промов екс-генерал-губернатора Австралії Квентін Брайс» Ельвіра здобула другу сходинку конкурсу.