Студент Острозької академії отримав літературну премію ім. Михайла Дубова

02 березня 2015

Студент факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» Володимир Савчук отримав літературну премію ім. Михайла Дубова. Щорічно її присуджують за кращий літературний дебют у номінаціях «Поезія», «Проза», «Літературна критика і літературознавство».

Збірка «Навколо» ― перша книга Володимира і вона заслужено принесла своєму автору перемогу. Володимир Савчук належить до об’єднання «Поетарх». Хлопець неодноразово друкував свої твори в рівненських газетах, альманахах «Наше коло» та «Погорина». Вручення премії ім. М. Дубова відбулося 27 лютого в Рівненській обласній бібліотеці для молоді.