Футбольна команда Острозької академії – третя в турнірі з міні-футболу, присвяченому Небесній сотні

02 березня 2015

Футбольна команда Національного університету «Острозька академія» здобула кубок за третє місце у турнірі з міні-футболу, присвяченому вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні. Змагання відбулися 28 лютого в НЦР «Особлива дитина».

«У турнірі взяло участь 11 команд, які були поділені на три групи. Все було доволі добре організовано, команди сильні, до їх складу входили і студенти, і викладачі. Наші хлопці намагалися викластися на повну, ми зайняли третє місце, і, думаю, це хороший результат»,

тренер, викладач кафедри фізичного виховання НаУОА Олександр Марченко.