Острозька академія – у трійці лідерів рейтингу університетів України за якістю абітурієнтів

02 березня 2015

Острозька академія посіла третю сходинку серед класичних університетів та шосту загалом у рейтингу вишів України за якісним показником абітурієнтів.

Рейтинг порівнює якісний склад вступників українських вишів, і головним його критерієм є середній бал ЗНО зарахованих абітурієнтів. Це дозволяє об’єктивно оцінювати популярність та авторитет ВНЗ. До рейтингу увійшли тільки великі навчальні заклади, які готують бакалаврів за більш ніж десятьма напрямами.

Рейтинг кращих вищих навчальних закладів за балом вступників складений у рамках проекту «Вища освіта в Україні» з метою представлення об’єктивної інформації про перебіг вступної кампанії в Україні, основаної на статистичних відомостях ресурсу ІС Конкурс vstup.info.

Рейтинговий список вищих навчальних закладів будується на обрахуванні середнього балу всіх зарахованих абітурієнтів або середнього балу всіх поданих заяв серед бакалаврських спеціальностей. Для визначення середнього балу використовуються лише результати ЗНО та додаткові бали за міжнародні та всеукраїнські олімпіади, а також за захист наукових робіт МАНу, бали за іспити не враховуються. Для укладення загального рейтингу всіх навчальних закладів було відібрано лише найбільші з них, які готують бакалаврів із понад 10 напрямів.

Зазначимо, що Острозька академія лідирує серед університетів за якістю набору на спеціальність «Журналістика». Зокрема, середній бал абітурієнта-2014 становить 185,8.