У День знань в Острозькій академії традиційно виконали гімн України

01 вересня 2015

У Національному університеті «Острозька академія» День знань традиційно розпочали із патріотичної акції. Спудеї і професорсько-викладацький склад у вишиванках спільно виконали Державний гімн України.

«Дорогі студенти, бажаю вам, щоб в рідній альма-матер ви не тільки отримали дипломи, а й сформувалися як патріоти України. День знань в Острозькій академії завжди розпочинається з цієї патріотичної акції. Я бажаю усім продуктивної і динамічної роботи. Щастя вам, здоров’я, везіння і Божого благословіння. Щоб цей навчальний рік був для нас медовим місяцем. Слава студентам, викладачам і співробітникам Острозької академії! Слава Острозькій академії! Слава Україні!»,

звернувся до студентсько-викладацької громадськості ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

Після цього першокурсники відвідали лекцію «Україна — незалежна держава», яку прочитали для них провідні науковці Острозької академії.