Острозька академія започаткувала співпрацю із рекрутинговою компанією ClarusApex

15 липня 2014

Днями був підписаний договір про співпрацю між Національним університетом «Острозька академія» та рекрутинговою компанією ClarusApex.

ClarusApex — одна із провідних компаній у Східній Європі, яка спеціалізується у сфері міграції і відкриває нові значні можливості працевлаштування для кандидатів різних галузей і рівнів у всьому світі.

Варто зазначити, що компанія пропонує абсолютно безкоштовні послуги щодо офіційного працевлаштування на різні вакансії.

Відтак, тепер студенти Острозької академії матимуть можливість працевлаштуватися тимчасово, зокрема на період літніх канікул, а випускники університету — на постійній основі.