Бінарна лекція, присвячена інтент-аналітичному дослідженню

31 жовтня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 29 жовтня відбулося чергове засідання Вищої школи педмайстерності, у ході якого провели бінарну лекцію на тему: «Інтент-аналітичне дослідження: теорія та практика» викладачі факультету політико-інформаційного менеджменту.

Показове заняття репрезентували доцент Галина Гандзілевська та старший викладач Олена Шершньова, наголошуючи на вагомості введення у навчальний процес нетрадиційних форм навчання. Нагадуємо, що в університеті успішно функціонує вищезгадане методичне об’єднання з метою підготовки викладачів нової генерації, які здатні креативно мислити, розробляти й упроваджувати новітні методи навчання.

«Вища школа педагогічної майстерності — це методичне об’єднання молодих та досвідчених викладачів з високою творчою активністю, зі своїм власним баченням проблем навчально-виховного процесу, з високими результатами практичної діяльності в яких поєднується як креативність, так і безцінний досвід викладацької роботи. Робота школи спрямована на вивчення та ознайомлення із сучасними інноваційними технологіями навчання й виховання; упровадження в навчально-виховний процес ефективних методик та методичних прийомів; вивчення та впровадження в практику передового педагогічного досвіду, сучасних інноваційних методів викладання та виховання у вищій школі»,

зауважила керівник об’єднання доцент Юлія Маслова.