«Академічний дім» здобув перемогу у конкурсі «Гуртом»

31 жовтня 2014

«Гуртом» — змагання між студентами та працівниками Острозької академії, які проживають в університетських гуртожитках. Цьогоріч захід відбувся 30 жовтня. Переможцем стала команда мешканців «Академічного дому». Конкурс складається з двох турів. Спочатку відбувається гумористичне представлення кожною командою свого гуртожитка, а потім конкурс талантів. Журі виставляє оцінки, одна оцінка залишається таємницею для збереження інтриги. За результатами оцінювання, кубок переможця і 3000 гривень цього разу дісталися команді «Академічного дому».

Я три роки беру участь у цьому конкурсі. Це момент, коли весь гуртожиток об’єднується. Люди з різними вподобаннями, з різними світоглядами об’єднуються в одне ціле для того, щоб створити свято. На репетиціях часом були незгоди, але врешті-решт все вийшло круто. Вразило те, що всі члени журі поставили нам найвищий бал за всі конкурси. Я й не пам’ятаю, щоб таке було раніше. І це привід для гордості!

розповіла учасниця команди-переможця Іванна Костюк.

У своїх виступах студенти намагалися продемонструвати особливості свого навчання, відпочинку, стосунків з іншими. Що ж стосується творчого конкурсу, то це були переважно музичні виступи: спів, гра на музичних інструментах, танці.

Мені все дуже сподобалося. Шкода, що наш гуртожиток не переміг, але всі команди молодці, вони всі старалися. «Гуртом» — це позитивні емоції, єднання, азарт. Було б добре, якби таких заходів було більше,

поділилася враженнями студентка Ганна Ткачук.