У Науковій бібліотеці університету презентували монографію з теорії держави і права

31 січня 2014

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» 29 січня відбулася презентація монографії «Правові засади взаємодії громадянського суспільства та державної влади в процесі демократичної легітимації». Її автори — доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Віталій Ковальчук і кандидат юридичних наук, доцент, викладач кафедри теорії та історії держави і права Сергій Іщук — представили книгу студентам Острозької академії. Науковці проаналізували проблеми та ключові ідеї, висвітлені у монографії, та відповіли на запитання аудиторії.

«Ми почали роботу над цією працею більше року тому, але деякі питання стали актуальними саме сьогодні, — зазначив Віталій Ковальчук. — Наприклад, правова природа та розвиток громадянського суспільства й аспекти взаємодії ЗМІ із владою». Зокрема, за словами Сергія Іщука, третій розділ монографії став своєрідним передбаченням подій, що зараз відбуваються в Україні. У ньому йдеться про забезпечення та реалізацію прав людей на мирні зібрання.

Усі охочі можуть ознайомитися із книгою у Науковій бібліотеці університету. Монографія стане у пригоді не лише фаховим спеціалістам, але й кожному, хто цікавиться державознавством та теорією права.

У Науковій бібліотеці університету  презентували монографію з теорії держави і права У Науковій бібліотеці університету  презентували монографію з теорії держави і права