Зустріч із фахівцями центру зайнятості в Острозькій академії

31 січня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 29 січня відбулася зустріч з представниками Острозького міськрайонного центру зайнятості зі студентами випускних курсів щодо питань працевлаштування.

Учасники консультпункту мали нагоду ознайомитися із основними напрямами роботи центру зайнятості. Фахівці надали студентам усю необхідну інформацію щодо реєстрацію у центрі зайнятості, навчальні курси для підвищення або зміни кваліфікації, механізми пошуку роботи через центр зайнятості, особливості сучасного ринку праці, вимоги роботодавців тощо.

Також студенти отримали брошури та газети, які містять інформацію щодо необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості, веб-ресурси й інтернет-сайти, де можна розмістити резюме, дізнатися про вільні вакансії у тому чи іншому регіоні, знайти час і місце проведення семінарів, тренінгів, ярмарків вакансій.

Нагадаємо, що консультпункти в Острозькій академії відбуваються регулярно у рамках співпраці Острозького міськрайонного центру зайнятості із відділом працевлаштування університету.

Фахівець відділу працевлаштування Острозької академії Наталія Гриник зауважила, що студенти вишу упродовж навчання мають нагоду відвідувати різноманітні тренінги, зустрічі з успішними випускниками, консультпункти щодо працевлаштування. Вже 19 лютого в Острозькій академії відбудеться тренінг на тему «Сучасний підхід до пошуку роботи», 26 лютого — консультпункт з питань зайнятості, професійного навчання, юридичних питань. 13 березня студенти Острозької академії зможуть взяти участь у тренінгах «Впевнена комунікація — передумова успішного працевлаштування» та «Твоє життя — твій вибір».

Зустріч із фахівцями центру зайнятості в Острозькій академії Зустріч із фахівцями центру зайнятості в Острозькій академії Зустріч із фахівцями центру зайнятості в Острозькій академії