Акція «Придбай солодощі – врятуй життя»

30 жовтня 2014

В Острозькій академії вже двічі відбулася благодійна акція «Придбай солодощі — врятуй життя».

Акція «Придбай солодощі — врятуй життя» — це проект Братства спудеїв, який проводиться та організовується Волонтерським корпусом Братства спудеїв з метою збору коштів на потреби випускників, викладачів та інших осіб, пов’язаних із Острозькою академією, які беруть участь в АТО на сході нашої держави. Організовували та проводили акцію наші студенти-волонтери: Костянтин Гарнюк (Голова Волонтерського корпусу БС), Кметь Олена, Соболєва Катерина, Білець Юлія, Веляник Наталія, Боровець Олеся, Мамчур Олег, Макарусь Богдана, Вірста Ірина, Ольга Іванюсько, Ірина Мартишевська, Віталія Москальчук та Анастасія Красовська.

Суть благодійної акції полягає у тому, що студенти-волонтери готують смачну випічку (печиво, кекси, тортики) та реалізують її в університеті. Частина випічки робиться в патріотичних кольорах та із зображенням Герба України, що додає акції патріотичного духу. Планується, що акція буде проводитися на постійній основі, адже є досить успішною.