Закриття Літньої школи учасників програми “Східні студії” в Україні

30 серпня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 30 серпня відбулося закриття Літньої школи для учасників програми «Східні студії» в Україні.

Літня школа проходила із 25 до 30 серпня в рамках Консорціуму Варшавського університету та низки українських вишів. Вона є одним із елементів магістерської програми отримання подвійних дипломів — магістра політології вітчизняного ВНЗ і Варшавського університету.

Учасники школи, якими цьогоріч стали 15 студентів, вивчали три блоки: «Міжнародні відносини» «Історія Східної Європи» та «Політичні процеси у Східній Європі». Лекції для слухачів читали провідні науковці Національного університету «Острозька академія» та Варшавського університету.

«Цей проект для України вкрай важливий, оскільки допомагає нам інтегруватися у європейський освітній простір. Чим більше таких заходів реалізовуватиметься в Україні, тим краще наше суспільство буде готове до європейських стандартів життя, зокрема у сфері освіти»,
вважає декан факультету політико-інформаційного менеджменту Острозької академії, кандидат політичних наук, доцент Андрій Рибак.